Sabiedriskajam sektoram

Poliuretāna grunts “UT-10”

"UT-10" ir divkomponentu poliuretāna sastāvs, kuru izmanto porainu, zemas izturības betona grīdu nostiprināšanai. Pēc betona piesūcināšanas ar sastāvu "UT-10" betona grīda kļūst ievērojami stiprāka, neput un nedilst. Klājumam piemīt

Deckshield ED

Deckshield ED ir šķīdinātājus nesaturošs elastīgs klājums atklātiem stāvlaukumiem un daudzstāvu stāvvietām. Klājums ir ūdens necaurlaidīgs, nodilumizturīgs, tā pieejamās krāsas padara stāvlaukumu vizuāli pievilcīgāku.

Lejupielādēt PDF

Deckshield ID

Deckshield ID ir šķīdinātāju nesaturošs autostāvvietu segums, kurš raksturojas ar lielu nodiluma izturību un ir pieejamas dažādās krāsās. Šis segums ir piemērots slēgta tipa daudzstāvu auto stāvvietām.

Lejupielādēt PDF

Peran STB

Peran STB ir nodilumizturīgs epoksīda sveķu-krāsaino kvarca smilšu dekoratīvs grīdas pārklājums. Peran STB ir viegli ieklājama epoksīda sistēma ar raupju-neslīdošu virsmu.

Lejupielādēt PDF

Flowseal EPW

Tonēts ūdens bāzes epoksīda grīdas pārklājums. Flowseal EPW pieejams gan spīdīgs, gan matēts.

Lejupielādēt PDF

Flowcoat SF-41

Izturīgs, šķīdinātājus nesaturošs, ķīmiski noturīgs epoksīda klājums. Iestrādājot dažāda izmēra pildvielas iespējams iegūt neslīdošu klājuma virsmu.

Lejupielādēt PDF

Peran SL

Peran SL ir izturīgs, šķīdinātājus nesaturošs, ķīmiski noturīgs pašizlīdzinošs epoksīda klājums. Piemērots telpām ar modernu interjeru.

Lejupielādēt PDF

Peran Floor flakes

Dekoratīvs klājums, kas piešķir grīdai individuālu vizuālo izskatu. Klājumā Peran floor flakes tiek iestrādātas dažādu izmēru un krāsu dekoratīvās pārslas, kas tiek nostiprinātas ar matētu vai spīdīgu epoksīdu.

Lejupielādēt PDF

Peran Rustik natural stone

Pievilcīgs un neslīdošs grīdas klājums, kas tiek veidots no dabīgiem olīšiem un epoksīda sveķu saistvielas.

Lejupielādēt PDF

Flowfast Quartz

Flowfast Quartz Structure ir ūdens necaurlaidīgs nodilumizturīgs akrila sveķu grīdas klājums, ar iestrādātām krāsainām kvarca smiltīm. Klājums ir 100% alifātisks (nemaina krāsu UV staru ietekmē). Lejupielādēt PDF

Mūsu partneri

Kāpēc izvēlēties tieši mūs?

Darbi paveikti laikā

20 gadu pieredze

Klientu atbalsts

Izpildīto darbu garantija